AnaSayfa / Blog / Android Destek / WhatsApp Şifreleme Kitleme Nasıl Yapılır
WhatsApp, Kilitleme, Şifreleme, WhatsApp Şifreleme, WhatsApp Kitleme, WhatsApp Lock,
WhatsApp, Kilitleme, Şifreleme, WhatsApp Şifreleme, WhatsApp Kitleme, WhatsApp Lock,

WhatsApp Şifreleme Kitleme Nasıl Yapılır

Uygulamasının olmadığı neredeyse hiç Akıllı telefon yoktur. Ancak bir çok kullanıcı uygulamasındaki yazışmalar, kişiler gibi bilgilere izinsiz erişimi istemez. Peki  Uygulamasını Şifreleme, Mesajları Kitleme Nasıl Yapılır?

Günümüzde teknolojik ilerlemeler, cep telefonlarının masaüstü ya da dizüstü bilgisayara benzer hizmetleri ve özellikleri sağlayabileceği anlamına gelmektedir. Bu akıllı telefonlar, iletişim kurmak ve medya yakalayıp iletmek için birçok yeni yol sunmaktadır. Akıllı telefonlar, bu işlevleri yerine getirmek için sadece taşınabilir ağları kullanmakla kalmaz ayrıca (internet kafedeki bir dizüstü bilgisayarın yaptığına benzer bir biçimde) bir WiFi bağlantısı aracılığıyla ya da taşınabilir ağ operatörü kullanarak veri bağlantısı aracılığıyla internete de bağlanabilir.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Akıllı telefonları küçük bilgisayar araçları olarak görmek daha uygundur. Dolayısıyla, bu araç kutusundaki diğer malzemeler, bilgisayarınız için olduğu kadar akıllı telefonunuz için de geçerlidir.

Kişisel verilere erişimi engellemek için kullanılan bir çok uygulama vardır. Peki bir kişi telefonunuzu eline aldığında bilgilerimize, özelimize erişimi engellemek için Telefonu Bırak demek yeterli mi 🙂

Bu makalede AppLock uygulaması ile uygulamasının nasıl şifrelendiğini göreceğiz. Yaptığımız bu işlemlerin tamamını diğer uygulamalar ve Kişisel veriler içinde uygulayabiliriz.

WhatsApp, Kilitleme, Şifreleme, WhatsApp Şifreleme, WhatsApp Kitleme, WhatsApp Lock,

Kilit(AppLock) uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 

 

 

Şifreleme Nasıl Yapılır Öğrenmek için Aşağıdaki Videoyu izleyebilirsiniz. Sormak istediğiniz bir durum olursa Yorum Yapın Lütfen.

 

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Android İçin En İyi VR Oyunlar

Android İçin En İyi VR Oyunlar – Sanal Gerçeklik Oyunları

Gelecek zamanda hemen her evde bulunacak Sanal Gerçeklik Gözlük kullanıcıları için hazırladığımız bu makalede Android …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir