AnaSayfa / Blog / Bilgisayar Destek / Windows 8 Açılış Parolasını Kaldırma
Windows 8 Açılış Parolasını Kaldırma

Windows 8 Açılış Parolasını Kaldırma

Herkese Merhaba, ’de Açılış Şifresini Kaldırmak isteyenler için bugün bir doküman hazırladık. Çok basit bir kaç işlemle artık bilgisayarınızın açılışında şifre sorulmasını kapatabilirsiniz.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

NOT: Bu işlemi yapabilmek için bilgisayarınızın açılış şifresini bilmeniz gerekiyor. Açılış parolasını kapatmak için şifre ister ancak tekrar aktif etmek için istemez.

Aşağıdaki sunumda parolanın nasıl kaldırıldığını öğrenebilirsiniz. Sunum İnternet Explorer’da çalışmaya bilir bu nedenle YouTube videosu olarak da ekledim. İki görüntüde aynıdır.

İşlemleri farklı bir yolla da yapabilirsiniz.

Bilgisayarınızdan Win + R tuşuna basarak Çalıştır komutunu açabilir. Ardından “netplwiz” yazarak ilgili ekranı açabilirsiniz.

Windows 8 Açılış Parolasını Kaldırma

Windows 8 Açılış Parolasını Kaldırma

Yazar Hakkında

[author_image timthumb=’on’]http://www.teknolojidedestek.com/profilfoto/fatihates.jpg[/author_image] [author_info]Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.[/author_info]
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Dns Probe Finished No internet Hatası, Dns Probe Finished, No Internet, Dns Probe Finished No internet Çözüm, DNS PROBE FINISHED NO INTERNET Çözüm, Dns Probe Finished No internet Windows 10, Dns Probe Finished No internet Windows 7,

DNS PROBE FINISHED NO INTERNET Hatası Çözümü

Bilgisayarda Chrome İnternet Explorer Firefox Tarayıcıda Dns Probe Finished No internet hatası alıyorsanız çözüm için …

7 Yorumlar

  1. güçlü durak

    Paylaşım için teşekkürler

  2. Ben bunu yaptım ama yanlış bir şekilde yaptım sanırım.Netpwliz i kaldırdım ama artık girerken pc me homegrupuser şifresi istiyo sanırım administratoru yanlış yaptım bilgisayarımda hiçbir işlemi gerçekleştiremiyorum.Yönetici hesabıma nasıl bağlanıcam ACİL YARDIM EDİN BANA LÜTFEEEEEEEEEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir