AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Windows 8 için Skype’e Engelleme Özelliği Geldi

Windows 8 için Skype’e Engelleme Özelliği Geldi

Windows 8 veya Windows RT ile çalışan cihazları üzerinde ’ı kullanalar için bir güncelleme haberi verelim. Microsoft bu uygulamayı 1.6 versiyonuna güncelledi. Bir önceki güncellemeden birkaç ay sonra gelen bu son güncellemeyle birlikte çeşitli yenilikler sunuluyor. Bunların arasında kişi engelleme ve performans ayarlamaları da yer alıyor.

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve SmartTV ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

       

Skype Kişi Engelleme Özelliği

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Kişi engelleme özelliği sayesinde sizi üzerinden rahatsız eden kullanıcıları tamamen engelleme veya şikayet etme imkanına sahip olacaksınız. Hız ve kararlılık açısından bazı iyileştirmeler de eksik bırakılmamış, özellikle kişilerin yüklenme süreci hızlandırılmış, ayrıca çeşitli hatalar da düzeltilmiş. Düzeltilen hataların arasında kameralar arasında değişim yapıldığında karşıya giden videonun her zaman görüntülenmemesi hatası da yer alıyor. İlgilenen kullanıcılar bu güncellemeyi Windows Mağaza üzerinden edinebilirler.

 

WP indir

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir