AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Windows 8 için Skype’e Engelleme Özelliği Geldi
Skype Kisi Engelleme

Windows 8 için Skype’e Engelleme Özelliği Geldi

Windows 8 veya Windows RT ile çalışan cihazları üzerinde Skype’ı kullanalar için bir güncelleme haberi verelim. Microsoft bu uygulamayı 1.6 versiyonuna güncelledi. Bir önceki güncellemeden birkaç ay sonra gelen bu son güncellemeyle birlikte çeşitli yenilikler sunuluyor. Bunların arasında kişi engelleme ve performans ayarlamaları da yer alıyor.

Skype Kişi Engelleme Özelliği

Kişi engelleme özelliği sayesinde sizi Skype üzerinden rahatsız eden kullanıcıları tamamen engelleme veya şikayet etme imkanına sahip olacaksınız. Hız ve kararlılık açısından bazı iyileştirmeler de eksik bırakılmamış, özellikle kişilerin yüklenme süreci hızlandırılmış, ayrıca çeşitli hatalar da düzeltilmiş. Düzeltilen hataların arasında kameralar arasında değişim yapıldığında karşıya giden videonun her zaman görüntülenmemesi hatası da yer alıyor. İlgilenen kullanıcılar bu güncellemeyi Windows Mağaza üzerinden edinebilirler.

 

WP indir

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir