AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Windows 8/RT için Nokia Müzik
Windows 8 RT için Nokia Müzik

Windows 8/RT için Nokia Müzik

Eger Nokia Muzik ‘ i sevdiyseniz, muhtemelen onu bilgisayarınızda ve telefonunuzda da kullanmak istiyorsunuzdur. Nokia bugun bu isteginizi gerçekleştirdi. Nokia Müzik artık /RT cihazlarında da kullanıma sunuldu.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Masaüstü bilgisayarlarda, laptoplarda ve klavye mouse ya da dokunma özelliğe sahip olan tabletlerde çalışmak üzere tasarlandı. Ayıica telefon uygulamalarından da tanıdığınız bir çok özelliği de beraberinde Windosw 8/RT ye taşıyor. Nokia Müzik  uygulaması çevrimdışı playback, yerel kütüphane dosyaları, özel mixler ve Nokia Müzik+ özelliklerinden yararlanabilmeniz için kullanıcı adınızla giriş yapmanıza olanak sağlıyor. Artık bilgisayarınızın başında otururken telefonunuzun sarjını yemenize gerek kalmadı. Çünkü Nokia Müzik’ i bilgisayarınızdan dinleyebilirsiniz. Uygulamayı Windows Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz!

 

download Win8

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

4 Yorumlar

  1. Faydalı bir bilgi

  2. Faydalı bir bilgi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir