AnaSayfa / Blog / Windows Blue Geliyor

Windows Blue Geliyor

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

 

 

işletim sisteminin piyasaya sunulmasının üzerinden 1 ay geçti hiç vakit kaybetmeden yeni bir ekosistem üzerinde çalışmaya başladı. Blue adını verdiği bu yeni ekosistemle birlikte ortaya çıkan iddialara göre,Android’ in işletim sistemlerine , ice cream sandwich, jelly bean gibi isimler vermesi ve Windows Phone’ daki Mango,Tango ve Apollo gibi isimleri işletim sistemlerine de vermeye Blue kod adıyla başlıyor.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Micsoroft her yıl büyük bir işletim sitemi güncellemesiyle karşımıza çıkacak ve artık Blue güncellemesi sonrasında Windows Phone 8′ in de güncellenmesi bekleniyor. Başka bir deyişle, bundan sonra Windows sürümleri bir arada bir ekosistem olarak güncellenecek. Ancak Windows Blue güncellemesinin fiyatı konusunda henüz bir bilgi olmamasına rağmen söylentilere göre fiyat çok uygun olacak hatta ilk lisans alımına ücret ödedikten sonra diğer güncellemeler ücretsiz bile alınabilir. Fakat yine de bu konuda kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

 

 

 

 

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Windows 10, Windows 10 Ücretsiz, Windows 10 Güncelleme, Windows 10 Kurulum, Windows 10 Yükseltme, Windows 10 Korsan, Windows 10 ISO, Windows 10 indir,

Windows 10 Korsana Bile Ücretsiz !

Microsoft Windows 10, Korsan olarak kullanılan 7, 8 ve 8.1 İşletim Sistemlerinde Ücretsiz Güncelleme ile …

4 Yorumlar

  1. sağ olun

  2. tşkler

  3. Paylaşım için teşekkürler

  4. teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir