AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Windows Live Messenger Artık Kullanılamayacak
Windows Live Messenger Artık Kullanılamayacak

Windows Live Messenger Artık Kullanılamayacak

Evet bir dönemin sonuna daha geldik. Microsoft Windows Live Messenger’ın yerini artık alacak.

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

A teknoloji blogu in desteklediği hesaplar içine Live Messenger’ın girmesi ile birlikte, Microsoft Windows Live Messenger’ın kaldırılacağını duyurmuştu.

Windows Live Messenger Artık Kullanılamayacak

 

Bugün microsoft tarafından açıklama geldi ve kararını üzerinde olduğunu duyurdu. bu duyuruya göre 12 yıllık geçmişi olan Windows Live Messenger 15 mart 2013 tarihinde tamamen kullanılmaz hale gelecek.

Windows Live Messenger kullanıcıları önce bu konuda mail yolu ile bilgilendirilerek uygulamasına geçmesi sağlanacak.

Windows Live Messenger 1999 yılında MSN Messenger adı ile duyurulmuş ve 2005 yılında Windows Live Messenger olarak adını değiştirmişti.

Aslına bakarsanız bu karar Microsoft için sağlıklı olmalı çünkü Windows Live Messenger’ın kullanım grafiğine bakıldığında son yıllarda ciddi bir kullanıcı azalması görünüyor. Skyepe uygulaması ile kullanıcılar aynı uygulama üzerinden Hem Skype hem hemde Microsoft hesaplarını açabilecekler.

x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsunuz.

Yeni yayınlarımızdan haberdar olmak için yada Youtube sayfamızı takip etmek isteyebilirsiniz.

Sayfalarımızda ilginizi çekebilecek birçok şey daha var. Hemen göz atmak için Anasayfa'ya uğrayabilirsiniz:

Facebook'a Git YouTube'a Git

Bu durumda Hotmail adresi de Outlook hizmeti görecek.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

4.5G internet hızı nasıl test ediliyor, 4.5G Hız Testi Nasıl Yapılır, 4.5G Hıznı Tes Etme, Turkcell 4.5G Hız Testi, Vodafone 4.5G Hız Testi, TurkTelekom 4.5G Hız Testi,

4.5G Hız Testi Nasıl Yapılır?

Tün itibariyle 4.5G teknolojisi yüksek hızlı internet vaadiyle Ülkemizde kullanıma sunuldu. Peki, 4.5G internet hızı nasıl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir