AnaSayfa / Blog / Yandex’ in Haritası güncellendi
yandex

Yandex’ in Haritası güncellendi

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

iOS’ un son mobil işletim sistemiyle gelen harita sorunu ve Google Maps’ in eksikliği kullanıcıları başka harita arayışına itti. Tam da bu sırada Rusya’ nın yükselen arama motoru Google’ a rakip olarak , haritasıyla kullanıcıların dikkatini çekti. Ancak Yandex ekibi bununla kalmadı, televizyona reklamlar vererek Türkiye’ ye ne kadar önem verdiklerini sürekli vurguluyorlardı. Bunun üzerine yeni bir güncelleme çıkardılar. Yandex haritasının bu güncellemesinin en önemli özelliği, Türkiye’ deki bazı tarihi yerleri içermesidir. Bu güncel haritada gözüken bazı yerler:Bursa Yeşil Camii, Bursa Ulu Camii, Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi,Adana Sabancı Merkez Camii,Diyarbakır Surları,Side Antik Tiyatrosu,Kütahya Kalesi,Mersin Ticaret Merkezidir.

 

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

iPhone 6'nın Özellikleri Arasına Bir Yenisi Daha Eklendi,iPhone 6 En Yeni Özellikleri,iPhone 6 Çıkış Tarihi,En Ucuz iPhone 6 Fiyatı,iPhone 6 Sızan Özellikleri

iPhone 6’nın Özellikleri Arasına Bir Yenisi Daha Eklendi

iPhone 6’nın Özellikleri Arasına Bir Yenisi Daha Eklendi Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir