AnaSayfa / Blog / Yandex’ in Haritası güncellendi
yandex

Yandex’ in Haritası güncellendi

iOS’ un son mobil işletim sistemiyle gelen harita sorunu ve Google Maps’ in eksikliği kullanıcıları başka harita arayışına itti. Tam da bu sırada Rusya’ nın yükselen arama motoru Google’ a rakip olarak , haritasıyla kullanıcıların dikkatini çekti. Ancak Yandex ekibi bununla kalmadı, televizyona reklamlar vererek Türkiye’ ye ne kadar önem verdiklerini sürekli vurguluyorlardı. Bunun üzerine yeni bir güncelleme çıkardılar. Yandex haritasının bu güncellemesinin en önemli özelliği, Türkiye’ deki bazı tarihi yerleri içermesidir. Bu güncel haritada gözüken bazı yerler:Bursa Yeşil Camii, Bursa Ulu Camii, Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi,Adana Sabancı Merkez Camii,Diyarbakır Surları,Side Antik Tiyatrosu,Kütahya Kalesi,Mersin Ticaret Merkezidir.

 

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Windows 10, Windows 10 Ücretsiz, Windows 10 Güncelleme, Windows 10 Kurulum, Windows 10 Yükseltme, Windows 10 Korsan, Windows 10 ISO, Windows 10 indir,

Windows 10 Korsana Bile Ücretsiz !

Microsoft Windows 10, Korsan olarak kullanılan 7, 8 ve 8.1 İşletim Sistemlerinde Ücretsiz Güncelleme ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir