AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Yeni iPod Nano

Yeni iPod Nano

Apple’nin San Fransisco’da düzenlediği konferansta tanıttığı ürünlerden biri de yenilenen iPod Nano.

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

Apple’nin tüm cihazlarını inceltme politikasına sahip olduğunu düşünüyorum çünkü yedinci nesil bu yeni nano 5.4 mm kalınlığına sahip olup, altıncı nesile göre %38 oranında daha ince.2.5 inç dokunmatik ekrana sahip olan bu cihazın yan tarafında çalma/durdurma düğmesi yer alıyor.

Cihazın bir başka farklı özelliği ise Apple’nin yeni Earpods kulaklığı.Yalnızca 16GB kapasite ile sunulacak olan iPod 30 saat müzik çalıp 3.5 saat video oynatabiliyor.Oynattığınız videoları ise geniş ekran(widescreen) izleyebileceksiniz.

Canlı durdurma özelliği sayesinde FM radyonuzda müzik dinlerken durdurup tekrar oynatabileceksiniz.Cihazın Nike ile anlaşması olduğundan dolayı fitnes uygulamaları için adım ölçer yani pedometer bulunacak.Böylelikle spor aktivitelerinizi Nike+ ile kaydedebileceksiniz.

Tasarımı dolayısıyla Nokia Lumia’ya benzetilen bu yeni nesil nanonun siyah, beyaz, pembe, turkuaz, yeşil, pembe ve sarı renklerı mevcut.Ürünün fiyatı ise 149 dolar olarak duyuruldu.

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

5 Yorumlar

  1. Paylaşım için teşekkürler

  2. BETÜL HAYRETTİ

    iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

  3. iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

  4. iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

  5. Paylaşım için teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir