AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Yeni iPod Nano

Yeni iPod Nano

Apple’nin San Fransisco’da düzenlediği konferansta tanıttığı ürünlerden biri de yenilenen iPod Nano.

Apple’nin tüm cihazlarını inceltme politikasına sahip olduğunu düşünüyorum çünkü yedinci nesil bu yeni nano 5.4 mm kalınlığına sahip olup, altıncı nesile göre %38 oranında daha ince.2.5 inç dokunmatik ekrana sahip olan bu cihazın yan tarafında çalma/durdurma düğmesi yer alıyor.

Cihazın bir başka farklı özelliği ise Apple’nin yeni Earpods kulaklığı.Yalnızca 16GB kapasite ile sunulacak olan iPod 30 saat müzik çalıp 3.5 saat video oynatabiliyor.Oynattığınız videoları ise geniş ekran(widescreen) izleyebileceksiniz.

Canlı durdurma özelliği sayesinde FM radyonuzda müzik dinlerken durdurup tekrar oynatabileceksiniz.Cihazın Nike ile anlaşması olduğundan dolayı fitnes uygulamaları için adım ölçer yani pedometer bulunacak.Böylelikle spor aktivitelerinizi Nike+ ile kaydedebileceksiniz.

Tasarımı dolayısıyla Nokia Lumia’ya benzetilen bu yeni nesil nanonun siyah, beyaz, pembe, turkuaz, yeşil, pembe ve sarı renklerı mevcut.Ürünün fiyatı ise 149 dolar olarak duyuruldu.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

5 Yorumlar

  1. Paylaşım için teşekkürler

  2. BETÜL HAYRETTİ

    iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

  3. iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

  4. iyi ki varsın teknolojide destek sayenizde yeni birey öğrendim

  5. Paylaşım için teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir