AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Yeni iPod Touch

Yeni iPod Touch

Apple, 5’in yanısıra yedinci nesil iPod Nano ve beşinci nesil iPod Touch’ı da tanıttı.Bu yeni nesil touch ’a bir çok yönden benziyor. 5’te olduğu gibi ekran boyutu 4inç oldu ve yine 5 gibi 1136 x 640 piksel çözünürlük ve 326 ppi’lık ‘Retina Display’ ekrana sahip.Kalınlığı 5.1mm ve ağırlığı ise sadece 88 gram.Çift çekirdekli A5 işlemcisi ise eski işlemcisine göre çok daha güçlü.

5 Megapiksellik Isight kamerası,Bluetoothu ve Lightining adlı yeni dock bağlantısıyla 5’ten tek farkı telefon olmaması:) Cihazda aynı zamanda artık Siri’de mevcut.

Ayrıca 40 saatlik müzik çalma ve 8 saatlik video oynatma süresi sunuyor.

Apple’in yeni kulaklığı Earpods cihazınızla birlikte geliyor.Bir başka harika eklenti ise turkuaz,beyaz, siyah, sarı, ve pembe renk seçeneklerinin olması.32GB ve 64GB’lık kapasite alanı ile sunulacak olan bu cihazın 32GB’lık modeli 299 dolar,64GB’lık modeli ise 399 dolar olacak.


Yeni iPod Touch’a bayıldım,peki yaz siz?

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

6 Yorumlar

  1. Güzel Cihaz,

    Bilgi için Teşekkürler…

  2. TANGÜN TEVFIK

    işte ben buna bilgi derim

  3. teşekkürler

  4. Paylaşım için teşekkürler

  5. işte ben buna bilgi derim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir