AnaSayfa / Blog / Android Destek / Yeni Twitter Düzenleyicisi Neatly

Yeni Twitter Düzenleyicisi Neatly

Twitter ile ilgili uygulamaların isimlerini duyurmaları çok da kolay olmuyor, çünkü rakipleri çok güçlü. Fakat belki Neatly adlı uygulamanın bir şansı olabilir. Aslında bu uygulamaya Twitter uygulaması demektense, adından da anlaşılacağı gibi Twitter düzenleyicisi de denilebilir.Bu Twitter uygulaması sizin sadece Tweetlerinizi göstermekle kalmıyor. Uygulama filtreleme, sıralama,zaman tünelinizde tweetlerinizi yıldızlamak ve daha ilişkili bilgileri görmenize olanak tanıyor. Bu güzel Twitter uygulaması hemen hemen her akıllı telefona uyumludur (Hatta Symbian ve Blackberry 10 da bile) , ve geliştiriciler Android’ in beta versiyonunu denemeniz için sundular.

 

2013-02-12 16.18.16 2013-02-12 16.18.54 2013-02-12 16.19.52

Neatly normal Twitter uygulamalarından daha akıllı ve işlevsel. Size herşeyi göstermektense,sizin zamantünelinizi tarayarak size ilginizi taban alan bir deneyim sunuyor. Ayrıca size çoklu zaman tüneli tasarlama imkanı da sunuyor. Twitter’ da her kullanıcının kullandığı çeşitli istatiskiler var . Mesela spam twitler,kullanım ve size uygun twitlerin tabiki. Neatly bunların hepsini organize etmenize yardımcı oluyor. Bu güzel uygulamaya bir göz gezdirmenizde fayda var derim. Fakat normal Twitter’ inizi silip bunu kullanmaya kalkmayın, bu uygulamada bildirim alamazsınız. Neatly, Twitter’ ınız için bir yardımcıdır. Android telefonunuzdan Google Play’ e girin ve uygulamayı indirin,seveceğinize eminim:)

 

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

6 Yorumlar

  1. şölen-de öncel

    Teşekkürler

  2. Paylaşım için teşekkürler

  3. sağ olun

  4. Mükemmel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir