AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / YouTube a Artık 360 Derece Video Yüklenebiliyor
YouTube 360 Derece Video, YouTube 360 Degree Video, YouTube 360 Degree Video Upload, YouTube 360 Derece Video Yükleme, Youtube, Video,
YouTube 360 Derece Video, YouTube 360 Degree Video, YouTube 360 Degree Video Upload, YouTube 360 Derece Video Yükleme, Youtube, Video,

YouTube a Artık 360 Derece Video Yüklenebiliyor

YouTube 360 Derece Video Özelliği ile Yenilenmeye devam Ediyor. Böylelikle YouTube a Artık 360 Derece Video Yüklenebilecek ve İzlenebilecek.

Sürükleyici bir video yaratıcısına, izleyici hem hemen herkes şekilde artık erişilebiliyor. Google, sadece açık gibi bir şey kullanarak sürükleyici görüntüleri filme alabilir. YouTube, yaratıcıları için 360 derecelik bir video yüklenebilir ve izlenebilir hale getirdi. Bunun için tabiki öncelikle 360 derece çekim yapan bir video kamera, Android uygulaması veya YouTube sayfası Chrome’da (iPhone ve iPad desteği yakında geliyor). YouTube un yaptığı bu güncelleme Filmleri içinden izlemek için bir olanak sağlıyor.

YouTube 360 ​​derecelik video yükleme tanımasını sağlamak için size video dosyası uygulanan doğru meta sağlamak için bir Python komut dosyası çalıştırmak şartı ile, şu anda biraz aksak, ama YouTube, bunun üzerinde çalıştığını söylüyor. Sürecin otomatik olması olasılıkla uzun değildir.

Biz sahnede canlı konser noktadan sunan, yanı sıra gazetecilik raporlar için haber olayların ortasında sizi koyarak dahil zaten sürükleyici video bazı ilginç uygulamaları, gördüm. YouTube her yerde platformu üzerinden herkese bu kullanılabilir hale kirli ellerini almak ve sürükleyici bir video yaygınlaşmadan önce şeyleri denemek için çok daha kolay oluyor demektir.

 

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Fake WhatsApp Messages, WhatsApp Sahte Mesaj, WhatsApp Ses Kaydediyor Mu, WhatsApp Gizlilik,

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var

Whatsapp’ta Herkesin Paylaştığı O Mesajın Altından Ne Var? Fake WhatsApp Messages olarak da bakacağınız WhatsApp Sahte Mesaj  …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir