AnaSayfa / Blog / Bilgisayar Destek / Youtube’un Yüzleri Gizleyecek Blur All Faces Özelliği
Blur All Faces, Blur All Faces Nedir, Youtube Blur All Faces Seçeneği,
Blur All Faces, Blur All Faces Nedir, Youtube Blur All Faces Seçeneği,

Youtube’un Yüzleri Gizleyecek Blur All Faces Özelliği

Youtube’un Yüzleri Gizleyecek Blur All Faces Özelliği: Gerek protestolarda olsun,gerek gösteri videolarında olsun insanlar haklı olarak kimliklerinin deşifre edilmesinden hoşlanmıyorlar. Google’da buna bir çözüm buldu.

Artık videolarda yüzlerinin görünmesini istemeyen insanlar bu hakka sahip olacak. Google, Youtube’da yayınlanan videolardaki yüzleri kişi istediği taktirde sansürleyecek bunu da Youtube penceresine eklenecek olan “Blur All Faces” kutusu ile gerçekleştirmeyi planlıyor. Kişilerin deşifre edilmemesinin yanı sıra vahşet içeren içerikler de rahatlıkla kapatılabilecek. Google bu sistemi yaratmakla insan haklarına verdiği önemi de gözler önüne sermiş bulunuyor.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
ŞİMDİ ARA

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

4 Yorumlar

  1. Paylaşım için teşekkürler.

  2. bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

  3. SONGÜZ EVGİN

    Paylaşım için teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir