AnaSayfa / Blog / Bilgisayar Destek / Youtube’un Yüzleri Gizleyecek Blur All Faces Özelliği
Blur All Faces, Blur All Faces Nedir, Youtube Blur All Faces Seçeneği,
Blur All Faces, Blur All Faces Nedir, Youtube Blur All Faces Seçeneği,

Youtube’un Yüzleri Gizleyecek Blur All Faces Özelliği

Youtube’un Yüzleri Gizleyecek Blur All Faces Özelliği: Gerek protestolarda olsun,gerek gösteri videolarında olsun insanlar haklı olarak kimliklerinin deşifre edilmesinden hoşlanmıyorlar. Google’da buna bir çözüm buldu.

Bilgisayar, İnternet, Güvenlik Sistemleri, Cep Telefonları, Tabletler, Navigation Sistemleri ve ler için 11820 Teknoloji Destek Hattını Arayarak Yardım Alabilirsiniz.

Artık videolarda yüzlerinin görünmesini istemeyen insanlar bu hakka sahip olacak. Google, Youtube’da yayınlanan videolardaki yüzleri kişi istediği taktirde sansürleyecek bunu da Youtube penceresine eklenecek olan “Blur All Faces” kutusu ile gerçekleştirmeyi planlıyor. Kişilerin deşifre edilmemesinin yanı sıra vahşet içeren içerikler de rahatlıkla kapatılabilecek. Google bu sistemi yaratmakla insan haklarına verdiği önemi de gözler önüne sermiş bulunuyor.

Hakkında Edemirayak

State University of New York ve İstanbul Teknik Üniversitesi' nden Bilgisayar ve Bilişim Sistemleri Mühendisliği dalında çift diploma alacak olan bir bilişim kuşuyum. Kendimi bilişim, sosyal medyada geliştirmek ve bu aşamada öğrendiklerimi sizlerle paylaşmak için sosyalmedyakusu.wordpress.com da ve bu sayfada makaleler yazıyorum. Amacım edindiğim bilgileri en hızlı şekilde sizlere sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

TürkTelekom (Avea) Turkcell Vodafone Şebeke Sorunu Çözümü

TürkTelekom Kullanıcıları TürkTelekom Şebeke Sorunu, Turkcell Kullanıcıları Turkcell Şebeke Sorunu ve Vodafone Kullanıcıları Vodafone Şebeke …

4 Yorumlar

  1. Paylaşım için teşekkürler.

  2. bilgiler çok işime yaradı teşekkürler

  3. SONGÜZ EVGİN

    Paylaşım için teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir